Dzisiaj jest: 5.12.2021, imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Balony z Helem Rumia - tel.: 531 06 96 96

Reklama:
Ogłoszenie:

Kinga Burcan Doradca Kredytowy

dodano: 2021.10.22 ważne do: 2022.01.20 wyświetleń: 14
Szczegóły ogłoszenia:
Wszelkie obowiązki kredytobiorcy wobec instytucji bankowej są zapisane w umowie kredytowej. Tak samo kwestia wygląda w wypadku opiewających na niesamowicie duże sumy kredytów hipotecznych jak również wówczas, gdy bank decyduje się na udostępnienie względnie niedużych środków finansowych w ramach chociażby kredytu konsumpcyjnego. Jeśli gra toczy się o obowiązki kredytobiorcy powiązane przykładowo ze wspomnianym powyżej kredytem hipotecznym są one w umowie całkowicie nakreślone i ten, kto decyduje się na zaciągnięcie długu właśnie w takiej postaci, ma obowiązek się z nimi wszystkimi szczegółowo zaznajomić - więcej na kingaburcan.pl doradca kredytów hipotecznych.

Niezwykle niejednokrotnie brak wiedzy na temat warunków spłaty prowadzi do tego, że człowiek ma poważne komplikacje z ratami, jakie pozornie nie powinny stanowić pokaźniejszych trudności. Instytucja finansowa przy podpisywaniu umowy z kredytobiorcą nie zataja żadnych informacji, albowiem nie leży to w interesie to, by kredytobiorca, będący tym samym klientem banku miał jakieś trudności pieniężne, jakie będą miały przełożenie na to, iż nie będzie w stanie wywiązywać się z warunków spłaty zobowiązania w postaci zadłużenia.

Kinga Burcan Doradca Kredytowy
ul. Rozbrat 44A/110
00-419 Warszawa
mail: kinga.burcan@thf.com.pl
tel: 604975065
 
Kontakt
Kinga Burcan Doradca Kredytowy
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! „Wielkie choinek ubieranie” w Galerii Rumia !