Dzisiaj jest: 21.9.2021, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Jak dodać Kupony Rabatowe do Portalu MiastoRumia.pl ?

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zamieszczania Kuponów Rabatowych na Państwa Produkty i Usługi w Portalu MiastoRumia.pl.

Portal MiastoRumia.pl został stworzony z myślą o Mieszkańcach naszego pięknego miasta i regionu. Pragniemy, by służył on Mieszkańcom Rumi oraz - aby był tworzony przez Mieszkańców naszego pięknego miasta!

Kody Rabatowe Rumia – Zapraszamy do zamieszczania Kodów Rabatowych i Promocji na Państwa Produkty i Usługi.

Ileż to razy chcieliśmy np. zamówić jedzenie do domu, a nie wiedzieliśmy, że lokalna restauracja ma promocję na pizzę. Bądź, chcieliśmy udać się na zabiegi kosmetyczne, a moglibyśmy skorzystać z kuponu rabatowego 5%, 10% w lokalnym salonie urody. A może mamy wolny weekend i chcielibyśmy spędzić rodzinny weekend pełen rozrywki - z rabatem?

Jeśli jesteś Przedsiębiorcą, poznaj swojego Klienta i daj się poznać - zapraszamy do zamieszczania Kuponów i Rabatów Twojej Firmy – to doskonały sposób na promocję Twojej Działalności i pokazanie się Twoim Klientom z jak najlepszej strony! Pamiętaj, aby promocja była prawdziwa, Klienci łatwo mogą zweryfikować, jaka cena była przed promocją ;-)

Jak dodać własne Kupony Rabatowe i Promocje do Portalu MiastoRumia.pl ?

- Najpierw - zapraszamy do założenia konta Użytkownika - czyli do rejestracji: https://miastorumia.pl/rejestracja
(prosimy nie zapomnieć o kliknięciu linku aktywacyjnego w celu potwierdzenia założenia konta - w tym celu należy po wypełnieniu formularza rejestracji, zalogować się na swoją skrzynkę e-mail i kliknąć w link aktywacyjny - czasami wiadomość z linkiem aktywacyjnym może znaleźć się w folderze powiadomienia, spam, oferty)

- Potem - wystarczy wypełnić formularz na stronie: https://miastorumia.pl/dodaj-oferte

Zapraszamy Państwa do współpracy i wspólnego tworzenia Portalu MiastoRumia.pl – Portalu Społecznościowego Mieszkańców Miasta Rumia!

Portal MiastoRumia.pl - To jest Portal Stworzony dla Mieszkańców naszego pięknego miasta Rumia i przez jego mieszkańców.

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja MiastoRumia.pl