Dzisiaj jest: 21.9.2021, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Reklama:

Jak dodać firmę do Portalu MiastoRumia.PL ?

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zamieszczania Państwa Firm do Katalogu Firm Rumia w Portalu MiastoRumia.pl.

Firmy z Rumi i Katalog Firm Rumia - Rumia jest dużym, prężnie rozwijającym się miastem, w którym znajduje się wiele wartościowych firm i biznesów, a przede wszystkim ludzi, którzy je tworzą. Ciężko jednak czasem w Internecie jest odnaleźć Firmy i Usługi, których szukamy. Dlatego stworzyliśmy katalog firm, aby firmy z Rumi i regionu łatwo było odnaleźć w jednym miejscu.

Prowadzisz firmę w Rumi i regionie? Koniecznie ją dodaj do Katalogu MiastoRumia.pl !


Jak dodać własną firmę do Portalu MiastoRumia.pl ?

- Najpierw - zapraszamy do założenia konta Użytkownika - czyli do rejestracji: https://miastorumia.pl/rejestracja
(prosimy nie zapomnieć o kliknięciu linku aktywacyjnego w celu potwierdzenia założenia konta - w tym celu należy po wypełnieniu formularza rejestracji, zalogować się na swoją skrzynkę e-mail i kliknąć w link aktywacyjny - czasami wiadomość z linkiem aktywacyjnym może znaleźć się w folderze powiadomienia, spam, oferty)

- Potem - wystarczy wypełnić formularz na stronie: https://miastorumia.pl/katalog/dodajZapraszamy Państwa do współpracy i dodania Państwa Firmy do Portalu MiastoRumia.pl – Portalu Społecznościowego Mieszkańców Miasta Rumia!

Portal MiastoRumia.pl - To jest Portal Stworzony dla Mieszkańców naszego pięknego miasta Rumia i przez jego mieszkańców.Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja MiastoRumia.pl

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Dodaj Bezpłatne Ogłoszenia w Portalu MiastoRumia.pl