Dzisiaj jest: 24.9.2021, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Reklama:

Wraca rodzinny piknik w Rumi

Dodano: 2 miesiące temu Czytane: 264 Autor:

Kochani! Już niedługo, już niebawem – Piknik Rodzinny 2021 !

Wraca rodzinny piknik w Rumi

Kochani! Już niedługo, już niebawem – Piknik Rodzinny 2021! Przygotowania idą pełną parą, by 28 sierpnia o godzinie 12:00 spotkać się z Wami w parku Starowiejskim przy Miejskim Domu Kultury w Rumi!
 

Powodów do celebrowania nie brakuje – nieformalna grupa „Mama w mieście Rumia” obchodzi swoje trzecie urodziny i zrzesza już 3600 kobiet z miasta i najbliższych okolic. Przybijam piąteczkę każdej z Was, bo to właśnie Wy jesteście moją siłą napędową do działania! Dziękuję za Waszą obecność!
 

Pamiętacie pierwszą edycję Pikniku Rodzinnego 2019? Tak? Uff, na to liczyłam – właśnie wtedy powstała spontaniczna myśl o poszerzeniu lokalnej grupy przyjaciół także o ojców, dzieci i seniorów – do życia powołana została „Rodzina w mieście Rumia”, która w trudnych czasach pandemii nabyła osobowość prawną, przekształcając się w organizację pozarządową – fundację.
 

Niech wspólna zabawa i możliwość spędzenia tego dnia razem, wśród lokalnych przyjaciół, stanowią cudowne zakończenie wakacyjnego i beztroskiego czasu. Stwórzmy piękne wspomnienia dzięki naszym wolontariuszom, którzy zgodzili się uwiecznić ten dzień, byśmy mogli do niego wracać w długie jesienne wieczory – tegoroczne, kolejne i kolejne…
 

Piknik Rodzinny 2021 kierowany jest do wszystkich chętnych, a w szczególności do mieszkańców naszego miasta i sympatyków. Przewidzieliśmy moc atrakcji zarówno dla najmłodszych, milusińskich, jak i nas – nieco starszych, czyli dorosłych. Z pewnością nie będziecie się nudzić. Już my o to zadbamy!
 

Będzie wesoło i kolorowo, ciekawie i aktywnie, ale także nieco poważniej i specjalistycznie. Podczas wydarzenia będziecie mieli okazję uczestniczyć w różnorodnych animacjach, warsztatach oraz aktywnościach ruchowych – indywidualnych i rodzinnych. Pojawi się także strefa lokalnego handmade – poznacie m.in. Handmade by Mrs. Thin i Erilo. Myślę, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Nie zabraknie występów scenicznych – tych pokazowych, przygotowanych dla Was, ale także tych z Waszym udziałem. Zwieńczeniem wydarzenia będzie premiera spektaklu „Florence”, na którą o godzinie 17:00 zaprosimy Was wspólnie z aktorami Zawodowego Teatru Miejskiego Domu Kultury w Rumi.
 

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali również zaprzyjaźnieni lokalni przedsiębiorcy, ze szczególnym uwzględnieniem tych, którzy w swojej ofercie ukierunkowani są na zbieżne cele z naszymi – rodzina i wszelkie dobra z tego płynące. Spotkacie tu m.in. Active Life, Bajarz – imprezy dla dzieci i młodzieży, Bookarnik, Calypso Fitness Rumia, Genesha Joga, Laboratorium Pomysłów WittLab, Pikabuu – strefę rozwoju, Sova School, Zumbini by Diana Smolarz i Viva la Vida.
 

Jesteśmy przekonani, iż Piknik Rodzinny 2021 zaowocuje zwiększeniem poziomu integracji i znajomości jego uczestników – co z kolei pobudzi nas wszystkich do podejmowania kolejnych aktywności oraz wspólnych działań na rzecz naszego miasta. Z doświadczenia wiemy, że takie wydarzenie jest potrzebne, szczególnie w tak trudnym czasie, jakim jest pandemia. Nasz piknik pozwoli na ponowne spotkanie się, nawiązanie relacji, współpracę, a przede wszystkim wyjście z domu i zasmakowanie wspólnej zabawy. Kochani, zabierajcie swoich bliskich i znajomych, przekazujcie zaproszenie dalej – bez obaw, pomieścimy się.
 

Tegoroczne wydarzenie realizujemy dzięki środkom finansowym pozyskanym z Urzędu Miasta Rumi, a także własnym funduszom i wpłatom darczyńców. Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania na rzecz mieszkańców Rumi i najbliższych okolic, możesz do zrobić poprzez wpłatę darowizny na konto Fundacji „Rodzina w mieście Rumia” – 62 1240 5383 1111 0011 0011 5575 (część darowizny można odpisać przy rozliczaniu podatku PIT, przy zachowaniu tytułu przelewu: Darowizna na cele statutowe).
 

Przebieramy już nóżkami i z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Wami, na wspólną zabawę oraz wymianę ciepłych spojrzeń i mocnych uścisków. Rodzina jest dla nas największą wartością, a to właśnie z Wami ją tworzymy. Zatem budujmy relacje, poznawajmy siłę społeczności i wspierajmy lokalnie! Czekamy na Was! Więcej informacji można uzyskać na Facebooku (Rodzina w mieście Rumia) lub wysyłając zapytanie na adres mailowy: rodzinawmiescierumia@gmail.com.

Autorką tekstu jest Anna Mróz, prezes Fundacji Rodzina w mieście Rumia

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Bezpieczna Rumia nr 41 - Budżet Obywatelski - Zagłosuj za Twoim Bezpieczeństwem !