Dzisiaj jest: 21.9.2021, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Reklama:

Jak dodać Galerię Zdjęć do Portalu MiastoRumia.pl ?

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zamieszczania Galerii Zdjęć w Portalu MiastoRumia.pl.


Galeria Zdjęć Rumia - zapraszamy do zamieszczania zdjęć z Rumi i z regionu – krajobrazów, wydarzeń, tras rowerowych i spacerowych, zdjęć atrakcji turystycznych, dzielnic... Rumia jest pięknym miastem, dzielmy się z innymi tym, co najlepsze w Naszym Mieście!


Jak dodać Galerię Zdjęć do Portalu MiastoRumia.pl ?

- Najpierw - zapraszamy do założenia konta Użytkownika - czyli do rejestracji: https://miastorumia.pl/rejestracja
(prosimy nie zapomnieć o kliknięciu linku aktywacyjnego w celu potwierdzenia założenia konta - w tym celu należy po wypełnieniu formularza rejestracji, zalogować się na swoją skrzynkę e-mail i kliknąć w link aktywacyjny - czasami wiadomość z linkiem aktywacyjnym może znaleźć się w folderze powiadomienia, spam, oferty)

- Potem - wystarczy wypełnić formularz na stronie: https://miastorumia.pl/galerie/dodajZapraszamy Państwa do współpracy i wspólnego tworzenia Portalu MiastoRumia.pl – Portalu Społecznościowego Mieszkańców Miasta Rumia!

Portal MiastoRumia.pl - To jest Portal Stworzony dla Mieszkańców naszego pięknego miasta i przez jego mieszkańców.Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja MiastoRumia.pl

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Dodaj Bezpłatne Ogłoszenia w Portalu MiastoRumia.pl