Dzisiaj jest: 24.10.2021, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Nakładki na tablice rejestracyjne

Dodano: 3 lata temu Czytane: 390 Autor:

Aktualizacja – 25.02.2019 Wszystkie dostępne w urzędzie nakładki zostały rozdane. Dystrybucja zostanie wznowiona najprawdopodobniej przed wakacjami.

Nakładki na tablice rejestracyjne

Mamy kolejną niespodziankę dla mieszkańców – tym razem pomyśleliśmy o posiadaczach wszelkich pojazdów, które są wyposażone w standardową tablicę rejestracyjną. Widoczne na zdjęciu nakładki z rumskim akcentem można bezpłatnie pobrać w Biurze Obsługi Mieszkańców oraz w pokoju 113, w godzinach pracy Urzędu Miasta Rumi.

UWAGA ! Od 1 listopada 2021 roku nastąpi zmiana rachunków bankowych Urzędu Miasta Rumi i zamknięcie kasy.