Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Reklama:

Piotr Gąsowski zajechał do Stacji Kultura

Dodano: 2 lata temu Czytane: 351 Autor:

W czwartek 6 lutego Stacja Kultura gościła Piotra Gąsowskiego – znanego i popularnego aktora, człowieka kabaretu i telewizji.

Piotr Gąsowski zajechał do Stacji Kultura

W czwartek 6 lutego Stacja Kultura gościła Piotra Gąsowskiego – znanego i popularnego aktora, człowieka kabaretu i telewizji. W bibliotece pojawił się w roli autora, artysta napisał bowiem autobiograficzną książkę pod przewrotnym tytułem „Co mi w życiu nie wyszło”.
 

W trakcie spotkania autorskiego Piotr Gąsowski prezentował fragmenty książki. Uczestnicy mogli wysłuchać wielu anegdot oraz opowieści z życia aktora, zarówno tych związanych z pracą, jak i życiem codziennym. Artysta podzielił się m.in. przeżyciami z czasów studenckich, a także historiami związanymi ze stawianiem pierwszych kroków w zawodzie.
 

Rozmowa prowadzona przez Mariusza Hybiaka wielokrotnie rozbawiła słuchaczy, przybliżając jednocześnie wiedzę o blaskach i cieniach aktorskiego życia.
 

Po spotkaniu zainteresowani mogli osobiście porozmawiać z aktorem i zakupić książkę z autografem.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Portalu MiastoRumia.pl