Dzisiaj jest: 17.9.2021, imieniny: Franciszka, Lamberty, Narcyza

Reklama:

Centrum testowe COVID-19 drive-thru

Dodano: rok temu Czytane: 817 Autor:

W związku z pojawiającymi się w Internecie informacjami o możliwościach wykonywania odpłatnie testów w kierunku koronawirusa w niektórych placówkach ...

Centrum testowe COVID-19 drive-thru

W związku z pojawiającymi się w Internecie informacjami o możliwościach wykonywania odpłatnie testów w kierunku koronawirusa w niektórych placówkach, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wejherowie informuje, iż przy Instytucie Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni powstało Centrum testowe COVID-19 drive-thru, w którym można wykonać testy bezpłatnie.
 

Z badania mogą skorzystać wszystkie osoby, które podejrzewają u siebie zakażenie SARS-CoV-2 i zostały zakwalifikowane do wykonania testu. Kwalifikacja odbywa się drogą telefoniczną pod numerem telefonu 58 349 18 88. Infolinia obsługiwana jest 7 dni w tygodniu w godzinach 9-15. Osoba zakwalifikowana do badania przyjeżdża do Centrum testowego, które znajduje się w namiocie przed Instytutem Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni przy ul. Powstania Styczniowego 9B (na parkingu przed wejściem głównym).

Wjazd możliwy jest wyłącznie dla aut osobowych. Podczas badania pacjent pozostaje cały czas w swoim samochodzie, ograniczając do minimum kontakty z innymi osobami. Po pobraniu wymazu pacjent wraca do domu, gdzie czeka na wynik, który przekaże mu telefonicznie pracownik Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej właściwej dla miejsca zamieszkania danej osoby. Zabezpieczony materiał trafia na badania molekularne do Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Gdańsku.
 

Więcej informacji na stronie internetowej WSSE Gdańsk http://www.wsse.gda.pl/aktualnosci-i-komunikaty/aktualnosci/1154-centrum-testowe-covid-19-drive-thru-przy-immit-gumed?fbclid=IwAR2xrMgdQ9k7quauzHheiwvrO1-AuueKa7Qtv61RYXriLV4C8qLUfM0zBIQ

Źródło: http://www.psse-wejherowo.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Dodaj Bezpłatne Ogłoszenia w Portalu MiastoRumia.pl