Dzisiaj jest: 21.9.2021, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Reklama:

Zbliża się 32. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Religijnej

Dodano: rok temu Czytane: 212 Autor:

Serdecznie zapraszamy do udziału w 32. Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Religijnej im. ks. Stanisława Ormińskiego w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych w Rumi.

Zbliża się 32. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Religijnej

Serdecznie zapraszamy do udziału w 32. Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Religijnej im. ks. Stanisława Ormińskiego w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych w Rumi. Wydarzenie potrwa od 22 do 24 października, wstęp jest wolny. Obowiązuje reżim sanitarny.
 

W ramach festiwalu, tradycyjnie już, przeprowadzone zostaną trzy konkursy: organowy, zespołów chóralnych oraz na najlepsze wykonanie pieśni religijnej w języku kaszubskim. Na publiczność, oprócz występów konkursowych, będą czekały także koncerty tematyczne.
 

Będzie to już 32. edycja festiwalu, dla którego inspiracją jest postać działającego przez 26 lat na terenie Rumi wybitnego muzyka i kompozytora, wielkiego patrioty, humanisty i wychowawcy młodzieży – salezjanina ks. prof. Stanisława Ormińskiego.
 

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie festiwalu.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Dodaj Bezpłatne Ogłoszenia w Portalu MiastoRumia.pl