Dzisiaj jest: 23.4.2021, imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Reklama:

Angielski dla młodzieży w Stacji Kultura Rumia – bezpłatnie i bez stresu

Dodano: 2 miesiące temu Czytane: 167 Autor:

Stacja Kultura zaprasza na English Speaking Class – spotkania z językiem angielskim dla młodzieży.

Angielski dla młodzieży w Stacji Kultura Rumia – bezpłatnie i bez stresu

Stacja Kultura zaprasza na English Speaking Class – spotkania z językiem angielskim dla młodzieży. W trakcie zajęć będzie można udoskonalić swoją znajomość angielskiego pod okiem wolontariusza Elniza Isajewa, który prowadził już takie lekcje przez kilka lat w Amerykańskim Centrum w Baku. Spotkania w małych grupach połączą ćwiczenia językowe z grami, zabawami i rozmowami w miłej atmosferze. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie tych, którzy szukają możliwości do nauki i rozmów bez stresu i oceniania.
 

Spotkania podzielone będą na dwie grupy wiekowe: dla młodzieży szkół średnich (15+) i dla młodzieży w wieku 12-14 (klasy 6-8 szkoły podstawowej). Zajęcia są bezpłatne, ale wymagany jest zapis poprzez formularz. Liczba miejsc ograniczona!

  • We wtorki o 17:00, od 9 marca – English Speaking Class (12-14) przeznaczone dla uczniów klas 6-8 szkoły podstawowej. Formularz zapisów.
  • W czwartki o 17:00, od 11 marca – English Speaking Class (15+) przeznaczone dla uczniów SZKÓŁ ŚREDNICH. Formularz zapisów.

Zajęcia odbędą się z zachowaniem rygoru sanitarnego, Wymagana zgoda rodziców/opiekunów.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Uwaga! Wizyta w urzędzie możliwa jest wyłącznie po wcześniejszym jej umówieniu. Rejestracja odbywa się internetowo bądź telefonicznie.