Dzisiaj jest: 5.12.2021, imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Balony z Helem Rumia - tel.: 531 06 96 96

Reklama:

„Wielkie choinek ubieranie” w Galerii Rumia

Dodano: miesiąc temu Czytane: 225 Autor:

W Galerii Rumia odbędzie się konkurs „Wielkie choinek ubieranie”, skierowany do szkół podstawowych w powiecie wejherowski.

„Wielkie choinek ubieranie” w Galerii Rumia

W Galerii Rumia odbędzie się konkurs „Wielkie choinek ubieranie”, skierowany do szkół podstawowych w powiecie wejherowski.
 

Pierwszym etapem konkursu było przygotowanie projektu stylizacji choinek.
Spośród zgłoszony prac komisja wybrała 6 najciekawszych, najbardziej kreatywnych pomysłów.

Wielkie choinek ubieranie odbędzie się 19 listopada o godzinie 10:00 w Galerii Rumia.
 

Do 6 grudnia klienci Galerii będą mogli głosować na najładniejszą z nich. Wystarczy zrobić zakupy na dowolną kwotę w jednym ze sklepów/punktów usługowych w Galerii Rumia, aby otrzymać kupon konkursowy. Przy każdej z sześciu choinek ustawiona zostanie urna konkursowa, do których należy wrzucić wyżej wymienione kupony.
 

Galeria Rumia to nowoczesny obiekt w samym sercu miasta Rumia, zlokalizowany w dobrze skomunikowanym miejscu – dogodnym zarówno dla podróżujących samochodem, jak i komunikacją miejską. Powierzchnia najmu to ponad 16 800 mkw. Do dyspozycji klientów jest przestronny, zadaszony parking, który pomieści 460 samochodów. Na trzech poziomach znajduje się 90 lokali, przeznaczonych na sklepy oraz punkty usługowe. Wśród głównych najemców znajdziemy m.in.: Reserved, Biedronkę, Cropp, House, Mohito, Monnari, KIK, Pepco, Empik, NEONET, klub fitness Calypso, multipleks kinowy Multikino czy drogerię Rossmann.

Źródło: Galeria Rumia
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! „Wielkie choinek ubieranie” w Galerii Rumia !