Dzisiaj jest: 5.6.2020, imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera

KORONAWIRUS - Ważne informacje ! SPRAWDŹ !

Reklama:

Jak dodać Zlecenie do Portalu MiastoRumia.pl ?

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zamieszczania Zleceń w Portalu MiastoRumia.pl.


Portal MiastoRumia.pl został stworzony z myślą o Mieszkańcach naszego pięknego miasta i regionu. Pragniemy, by służył on Mieszkańcom Rumi oraz - aby był tworzony przez Mieszkańców naszego pięknego miasta!

Zlecenia Rumia - Zapraszamy do zamieszczania Państwa Zleceń!

Poszukujecie Państwo firmy bądź freelancera do wykonania usługi? Np. do upieczenia tortu na przyjęcie, odnalezienia malarza do pokoju, fotografa na wesele lub informatyka do wykonania strony internetowej? Zapraszamy do zamieszczenia zamieszczenia zlecenia!


Jak dodać własne Zlecenie do Portalu MiastoRumia.pl ?

- Najpierw - zapraszamy do założenia konta Użytkownika - czyli do rejestracji: https://miastorumia.pl/rejestracja
(prosimy nie zapomnieć o kliknięciu linku aktywacyjnego w celu potwierdzenia założenia konta - w tym celu należy po wypełnieniu formularza rejestracji, zalogować się na swoją skrzynkę e-mail i kliknąć w link aktywacyjny - czasami wiadomość z linkiem aktywacyjnym może znaleźć się w folderze powiadomienia, spam, oferty)

- Potem - wystarczy wypełnić formularz na stronie: https://miastorumia.pl/zlecenia/dodajZapraszamy Państwa do współpracy i wspólnego tworzenia Portalu MiastoRumia.pl – Portalu Społecznościowego Mieszkańców Miasta Rumia!

Portal MiastoRumia.pl - To jest Portal Stworzony dla Mieszkańców naszego pięknego miasta Rumia i przez jego mieszkańców.Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja MiastoRumia.pl

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! WAŻNE ! ------->>> KORONAWIRUS – najważniejsze informacje, zalecenia i decyzje podjęte ze względów profilaktycznych przez Burmistrza Rumi