Dzisiaj jest: 5.12.2021, imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Balony z Helem Rumia - tel.: 531 06 96 96

Reklama:

Miejska biblioteka przenosi się do parku

Dodano: 2 lata temu Czytane: 335 Autor:

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi we wszystkie lipcowe środy (10, 17, 24 i 31.07) przenosi się do parku, gdzie na mieszkańców, zwłaszcza tych najmłodszych, czekają różne zabawy.

Miejska biblioteka przenosi się do parku

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi we wszystkie lipcowe środy (10, 17, 24 i 31.07) przenosi się do parku, gdzie na mieszkańców, zwłaszcza tych najmłodszych, czekają różne zabawy. Wszystko w ramach akcji "Biblioteka w walizce".
 

Wśród czekających na mieszkańców atrakcji wymienić można czytanki, malowanie twarzy, gry, bańki mydlane, quizy i inne niespodzianki.

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami do parku Żelewskiego w Janowie (ul. Filtrowa 12) w dniach 10, 17, 24 i 31 lipca w godzinach od 11.00 do 13.00. Wstęp jest wolny – zachęcają pracownicy biblioteki. – Twórczo i wesoło spędzimy razem czas – dodają.

W razie nieodpowiedniej pogody możliwe jest odwołanie wydarzenia lub zmiana miejsca. Taki komunikat pojawi się wówczas na facebookowym profilu Stacji Kultura.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! „Wielkie choinek ubieranie” w Galerii Rumia !