Dzisiaj jest: 24.10.2021, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Reklama:

Trwa nabór do drużyny harcerek

Dodano: 3 lata temu Czytane: 409 Autor:

19. Rumska Drużyna Harcerek „Puszcza” prowadzi nabór. Do drużyny działającej na terenie Rumi mogą dołączyć dziewczynki w wieku od 10 do 15 lat. Zbiórka rekrutacyjna odbędzie się 16 marca o godzinie 10

Trwa nabór do drużyny harcerek

19. Rumska Drużyna Harcerek „Puszcza” prowadzi nabór. Do drużyny działającej na terenie Rumi mogą dołączyć dziewczynki w wieku od 10 do 15 lat. Zbiórka rekrutacyjna odbędzie się 16 marca o godzinie 10:00 przy dworcu w Rumi.

Nasza drużyna funkcjonuje od 3 lat. Mamy pięć zastępów. Nasze spotkania odbywają się co tydzień w sobotę, a co jakiś czas odbywamy również tzw. biwaki harcerskie, podczas których możemy sprawdzić zdobytą wiedzę – mówi Weronika Stankowska, drużynowa pełniąca tę funkcję od założenia grupy.

Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej to wspólnota przyjaciół – dzieci, młodzieży i dorosłych, która w oparciu o wartości chrześcijańskie – poprzez przykład instruktorek i instruktorów harcerskich, a także pracę nad sobą, służbę, przygodę oraz inne elementy metody harcerskiej – wychowuje człowieka pełnego radości życia, odpowiedzialnego za Polskę i gotowego podjąć wyzwania współczesności.

Zapraszamy do odwiedzenia drużynowego fanpage’a na Facebook-u lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego z drużynową 794 473 945 – podsumowuje Weronika Stankowska.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! Od 1 listopada 2021 roku nastąpi zmiana rachunków bankowych Urzędu Miasta Rumi i zamknięcie kasy.