Dzisiaj jest: 24.9.2021, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Reklama:

Powiatowe igrzyska w unihokeju

Dodano: 2 lata temu Czytane: 548 Autor:

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców odbyły się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi.

Powiatowe igrzyska w unihokeju

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców odbyły się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi. Zawody te stanowiły eliminację do Półfinału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, który odbędzie się 25 października, również w Rumi.
 

W rywalizacji wzięło udział ponad 80 zawodników z całego powiatu wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna z Podstawowej Ekologicznej Szkoły Społecznej w Rumi, która była faworytem tych zawodów. Warto dodać, że rumska ekipa w całym turnieju nie straciła bramki, a strzeliła rywalom ich aż szesnaście.  

Poziom rywalizacji był bardzo wysoki – informuje Andrzej Byczkowski, dyrektor PZPOW w Wejherowie. – Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetkami, medalami i dyplomami – dodaje.

Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi.
 

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

  • I miejsce – Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumi (Maksymilian Adamczyk, Bartosz Augustyniak, Kajetan Bieliński, Jakub Brzozowski, Tymon Doan, Jan Górecki, Franciszek Kisielewski, Marek Kokoszczyński, Stanisław Kołowrocki, Jakub Kopała, Wojciech Kozłowski, Łukasz Rybiński, opiekun drużyny – Andrzej Rybiński)
  • II miejsce – Szkoła Podstawowa w Łęczycach
  • III miejsce – Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze Wejherowskim
  • IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Kostkowie
  • V miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Redzie
  • VI miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Luzinie
  • VII miejsce - Szkoła Podstawowa nr 9 w Wejherowie
Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Bezpieczna Rumia nr 41 - Budżet Obywatelski - Zagłosuj za Twoim Bezpieczeństwem !