Dzisiaj jest: 24.10.2021, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Reklama:

PEWiK Gdynia zaprasza na Dzień Otwarty

Dodano: 2 lata temu Czytane: 388 Autor:

Na początek będzie można obejrzeć i wysłuchać prezentacji multimedialnej nt. Technologii oczyszczania ścieków na przykładzie Grupowej Oczyszczalni Ścieków „DĘBOGÓRZE”.

PEWiK Gdynia zaprasza na Dzień Otwarty


Na początek będzie można obejrzeć i wysłuchać prezentacji multimedialnej nt. Technologii oczyszczania ścieków na przykładzie Grupowej Oczyszczalni Ścieków „DĘBOGÓRZE”. Odpowiemy na pytania: jak działa i jak zbudowana jest oczyszczalnia? Gdzie trafiają nasze ścieki?
 

W przystępny i ciekawy sposób opowiemy na czym polega skomplikowany, kosztowny proces oczyszczania ścieków. Po prezentacji zapraszamy na zwiedzanie oczyszczalni. Pracownicy Spółki opowiedzą dlaczego musimy oczyszczać ścieki i jak wspólnie możemy chronić środowisko naturalne.
 

Spacer po oczyszczalni odbywa się  grupach liczących maks. 20 osób, wejście o każdej pełnej godzinie. Dzieci wchodzą na obiekt tylko pod opieką dorosłych.
Zwiedzający otrzymają materiały informacyjne nt. oczyszczalni oraz drobne upominki. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszą rezerwację telefonicznie: 58 66 87 369 lub mailowo: anna.szpajer@pewik.gdynia.pl
 

Serdecznie zapraszamy!

PEWiK GdyniaŹródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! Od 1 listopada 2021 roku nastąpi zmiana rachunków bankowych Urzędu Miasta Rumi i zamknięcie kasy.