Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Reklama:

Tancerze z całego kraju będą rywalizować w Rumi

Dodano: 2 lata temu Czytane: 405 Autor:

Najlepsze pary taneczne z całego kraju zaprezentują swoje umiejętności w ramach Mistrzostw Polski FTS w 10 Tańcach.

Tancerze z całego kraju będą rywalizować w Rumi

Najlepsze pary taneczne z całego kraju zaprezentują swoje umiejętności w ramach Mistrzostw Polski FTS w 10 Tańcach. Zawody rozpoczną się 29 lutego w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi. Gwiazdą wydarzenia organizowanego przez Taneczny Klub Sportowy „Creative Dance” będzie wieloletnia tancerka oraz telewizyjna osobowość – Iwona Pavlović.
 

Pary taneczne będą rywalizować w ośmiu kategoriach: juniorzy 12-14 lat, młodzież 16-18 lat, młodzież starsza 16-21 lat, dorośli powyżej 18 lat, senior I, senior II, senior III oraz senior IV. Z kolei przedstawiciele młodszych kategorii zaprezentują swoje umiejętności podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Rumi, który odbędzie się w ramach mistrzostw.
 

Głównymi atrakcjami imprezy będą wieczorne gale – zarówno sobotnia (29 lutego, godz. 18:30), jak i niedzielna (1 marca, godz. 18:00). Wówczas zaprezentują się finaliści, czyli najlepsze pary z całego kraju. Niedzielną galę poprowadzi dobrze wszystkim znana jurorka „Tańca z Gwiazdami” – Iwona Pavlovic. Nie zabraknie też niespodzianek.
 

Cieszymy się, że możemy organizować tę sportową imprezę już po raz ósmy. Nie ukrywam, że przygotowania trwają cały rok, ale te ostatnie trzy miesiące są najbardziej intensywnym okresem dla mnie, mojej rodziny i zawodników, ponieważ kosztuje nas to wiele wysiłku i czasu – przyznaje Paweł Muchewicz, trener tanecznego klubu sportowego i organizator wydarzenia. – Zawsze w ostatnim tygodniu przed mistrzostwami, kiedy jestem już zmęczony, zarzekam się, że organizuję te zawody po raz ostatni. Ale po imprezie, widząc jakich wspaniałych zawodników mam w klubie, ile pomocy otrzymuje od mojej rodziny i przyjaciół, stwierdzam, że ta impreza jest tego warta – dodaje.


Impreza jest biletowana, całodniowy wstęp kosztuje 40 zł, a miejsce przy stoliku 110 zł. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać pod numerami telefonów: 503 193 875 lub 730 559 797. 

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Portalu MiastoRumia.pl