Dzisiaj jest: 5.12.2021, imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Balony z Helem Rumia - tel.: 531 06 96 96

Reklama:

"Spinki" z Rumi zapraszają na konkurs tańca online

Dodano: 2 lata temu Czytane: 371 Autor:

Zespół Tańca SPIN MOSiR Rumia zaprasza do udziału w turnieju wszystkich tancerzy spragnionych wyzwań i rywalizacji w duchu fair play.

"Spinki" z Rumi zapraszają na konkurs tańca online

Zespół Tańca SPIN MOSiR Rumia zaprasza do udziału w turnieju wszystkich tancerzy spragnionych wyzwań i rywalizacji w duchu fair play. Stowarzyszenie wychodzi z inicjatywą stworzenia turnieju tanecznego online dla solistów z całej Polski.
 

Okres przymusowej izolacji społecznej, która związana jest z ochroną obywateli przed pandemią, nastał w momencie, gdy większość z was, po wielomiesięcznej ciężkiej pracy, szykowała się do pierwszych ważniejszych zawodów w tym sezonie. Godziny potu wylane na sali, krocie wydane na stroje i nagle wszystko pryska jak mydlana bańka… Znacie to, prawda? Dlatego pragniemy zmobilizować was do działania, do podzielenia się swoją pasją i wrażliwością z nami oraz, mamy nadzieję, z całą Polską! Spotkajmy się na płaszczyźnie, wspólnej i bezpiecznej dla wszystkich, czyli w naszych domach! Za pomocą dobrodziejstw współczesnej technologii. Zapewniamy emocje nie mniejsze niż na „prawdziwych” zawodach, w trakcie relacji online! Będziecie oceniani przez zacne grono jurorskie, składające się ze znamienitych fachowców, tancerzy i choreografów. Nasze zaproszenie do współpracy przyjęli: Wiktoria Rudnik, Jacek Wazelin oraz Michał Paczuski. Jedyne zawody, na które nie musisz jechać na koniec Polski i oglądasz je z domu, to zawody online!


Jak podkreślają inicjatorzy, chcą, by wydarzenie zmobilizowało młodych tancerzy do samodzielnej pracy w domu i podzielenia się swoją pasją z innymi. Turniej będzie polegał na nagraniu własnego tańca solo w domu i przesłaniu nagrania, następnie grono jurorskie będzie oceniać uczestników w trakcie relacji online na profilach w mediach społecznościowych. Pomysł został zaczerpnięty z innego podobnego konkursu, w którym rumscy tancerze niedawno brali udział. Był to konkurs #Domówka organizowany przez Wygibajkę. Tym razem przedsięwzięcie ma dotrzeć do jeszcze szerszego grona tancerzy z całej Polski.
 

Dołącz do wydarzenia HOME MADE!

Regulamin dostępny TUTAJ oraz na stronie zespolspin.com.pl

  • mail: homemade.spin@gmail.com
  • tel. 885 322 258
  • tel. 508 273 645 (po godzinie 16:00)
Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! „Wielkie choinek ubieranie” w Galerii Rumia !