Dzisiaj jest: 6.6.2020, imieniny: Laury, Laurentego, Nory

KORONAWIRUS - Ważne informacje ! SPRAWDŹ !

Reklama:

Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumi potrzebuje głosów

Dodano: miesiąc temu Czytane: 134 Autor:

Koło eksperymentalne z Ekologicznej Szkoły Społecznej w Rumi bierze udział w ogólnopolskim konkursie „Być jak Ignacy”.

Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumi potrzebuje głosów

Koło eksperymentalne z Ekologicznej Szkoły Społecznej w Rumi bierze udział w ogólnopolskim konkursie „Być jak Ignacy”. Aby wygrać, muszą zebrać jak najwięcej pozytywnych reakcji pod konkursowym postem.
 

Po raz drugi wyróżniono nas jako jedną z najlepszych 20 szkół w Polsce, walczymy w konkursie o nagrodę publiczności. Aby wygrać, potrzebujemy pozytywnych reakcji naszej pracy. Głosownie trwa do 19 maja, do godziny 15.30. Bardzo prosimy o głosy – podkreśla Ewa Pasecka, szkolny koordynator. Historia nauki to historia wybitnych osób, których odwaga i determinacja zmieniły świat. Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza od lat wspiera działania propagujące naukę i edukację. Dzięki akcji „Być jak Ignacy” działacze chcą przekonać dzieci i młodzież, że pełni pasji ludzie rozpoczynający przygodę z nauką byli dokładnie tacy jak oni.
 

W każdym dziecku drzemią wielkie możliwości. Potrzeba tylko dobrych wzorców, skutecznej motywacji i inspirujących historii, by dodać mu odwagi i zachęcić do poznawania świata – przekonuje Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza.


Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! WAŻNE ! ------->>> KORONAWIRUS – najważniejsze informacje, zalecenia i decyzje podjęte ze względów profilaktycznych przez Burmistrza Rumi