Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Reklama:

Kolejna zbiórka krwi w Rumi. Busy będą czekać pod MOSiR-em

Dodano: rok temu Czytane: 332 Autor:

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku zaprasza potencjalnych honorowych dawców krwi do udziału w akcji, która odbędzie się w najbliższą sobotę (20 czerwca) ...

Kolejna zbiórka krwi w Rumi. Busy będą czekać pod MOSiR-em

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku zaprasza potencjalnych honorowych dawców krwi do udziału w akcji, która odbędzie się w najbliższą sobotę (20 czerwca) na parkingu MOSiR-u (ul. Mickiewicza 49). Na miejscu czekać będą krwiobusy.
 

Krew to niemożliwy do wyprodukowania lek mogący uratować czyjeś życie. Personel medyczny potrzebuje go zwłaszcza w okresie wakacyjnym, kiedy częściej dochodzi do wypadków drogowych czy innych zagrażających zdrowiu i życiu zdarzeń. Zachęcam więc wszystkich, którzy mogą oddać krew, aby to zrobili – mówi Ariel Sinicki, wiceburmistrz Rumi. – Pomagajmy innym i pamiętajmy, że kiedyś my sami możemy potrzebować takiej pomocy – podkreśla.


Epidemia wymusiła szczególne środki ostrożności, dlatego obowiązują wyłącznie telefoniczne zapisy pod numerem 58 679 65 71 (telefon czynny w godzinach: pon. 9:00-17:00; wt.-pt. 7:30-15:30).
 

Ze względów organizacyjnych, na potrzeby akcji, tego dnia parking MOSiR-u będzie nieczynny do około godziny 15:00.
 

Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem burmistrza Michała Pasiecznego.
 

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Portalu MiastoRumia.pl