Dzisiaj jest: 5.12.2021, imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Balony z Helem Rumia - tel.: 531 06 96 96

Reklama:

Otwarcie filii numer 2 i 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi

Dodano: rok temu Czytane: 359 Autor:

Informujemy, że w najbliższych dniach zostaną otwarte filie numer 2 i 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi.

Otwarcie filii numer 2 i 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi

Informujemy, że w najbliższych dniach zostaną otwarte filie numer 2 i 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi. Obie placówki, z przyczyn technicznych, będą działały w niepełnym wymiarze godzin.

  • Filia nr 4 (ul. Górnicza 19) zostanie otwarta 18 czerwca i będzie przyjmować czytelników w czwartki i piątki w godzinach 10:00-18:00.
  • Filia nr 2 (ul. Kościelna 17) zostanie otwarta 22 czerwca i będzie funkcjonować trzy dni w tygodniu: w poniedziałki i wtorki w godzinach 10:00-18:00 oraz w środy w godzinach 10:00-14:00.  

Biblioteki przedłużają amnestię!

Naliczanie i pobieranie kar we wszystkich placówkach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi jest wstrzymane do 31 lipca – dotyczy to wszelkich zaległości. Bibliotekarze zachęcają do zwracania przetrzymywanych zbiorów.

Nowe zasady korzystania z księgozbioru i usług biblioteki

  • Wszystkie osoby wchodzące do biblioteki zobowiązane są do stosowania własnych środków ochrony osobistej (maseczki lub przyłbice). Wprowadzamy obowiązek dezynfekcji dłoni i własnych rękawiczek na przygotowanych stanowiskach w bibliotece.
  • W bibliotece zostały oddzielone stanowiska zwrotu i wypożyczania książek oraz wyznaczone miejsca dla czytelników dokonujących zwrotu lub wypożyczenia.
  • Po zwrocie zbiory są poddawane 5-dniowej kwarantannie.

Więcej informacji dotyczących nowych zasad działania biblioteki w okresie pandemii można znaleźć na Facebooku i stronie internetowej bilbioteki.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i stosowanie się do w/w zaleceń podczas wizyt w bibliotece.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! „Wielkie choinek ubieranie” w Galerii Rumia !