Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Reklama:

Zasiądź za kierownicą bolidu i sprawdź swój refleks

Dodano: rok temu Czytane: 344 Autor:

Rumia będzie jednym z przystanków ogólnokrajowej kampanii „Wspieramy Polskę” – akcji organizowanej przez Fundację Orlen.

Zasiądź za kierownicą bolidu i sprawdź swój refleks

Rumia będzie jednym z przystanków ogólnokrajowej kampanii „Wspieramy Polskę” – akcji organizowanej przez Fundację Orlen. W środę 22 lipca na parkingu MOSiR pojawi się specjalna naczepa oferująca m.in. udział w ankiecie oraz konkursach z nagrodami. Celem przedsięwzięcia jest wsparcie polskiej gospodarki poprzez edukację społeczeństwa pod kątem zakupów.
 

Wydarzenie odbędzie się w godzinach 12:00-18:00. W tym czasie najmłodsi mieszkańcy będą mogli bezpłatnie skorzystać z fotobudki oraz akcesoriów umożliwiających puszczanie dużych baniek mydlanych. Nieco starszym dedykowany jest refleksomierz oraz zawody za kierownicą Formuły 1 – do dyspozycji dwa licencjonowane fotele do symulatorów. Za każdą rywalizację przewidziane są nagrody gwarantowane.
 

Poczuj się jak Robert Kubica! Zasiądź za sterami bolidu Formuły 1, zmierz czas reakcji na refleksomierzu i zrób pamiątkowe zdjęcie w fotobudce! – zachęcają organizatorzy. – Nasi animatorzy będą też zachęcać do udziału w ankiecie dotyczącej preferencji zakupowych i dokonywanych wyborów wśród polskich produktów. Za udział w ankiecie każdy uczestnik otrzyma zestaw wybranych produktów dostępnych na stacji Orlen, zapakowanych w ekologiczny worek – dodają.


Kampania „Wspieramy Polskę” jest realizowana z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Portalu MiastoRumia.pl