Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Reklama:

Taniec i gimnastyka zagościły w Rumi

Dodano: 2 lata temu Czytane: 633 Autor:

Wspaniałe kostiumy, wygimnastykowane ciała oraz skomplikowane układy choreograficzne z użyciem hoola-hop, skakanek oraz szarf ...

Taniec i gimnastyka zagościły w Rumi

Wspaniałe kostiumy, wygimnastykowane ciała oraz skomplikowane układy choreograficzne z użyciem hoola-hop, skakanek oraz szarf – to wszystko można było zobaczyć podczas pierwszego rumskiego Festiwalu Gym & Fun.
 

Do udziału w imprezie, odbywającej się w hali widowiskowo-sportowej rumskiego MOSiR-u, zaproszone zostały grupy zajmujące się amatorsko gimnastyką oraz tańcem. Wszystko po to, by popularyzować te dyscypliny jako formy aktywnego spędzania czasu.

Trybuny pełne były gości, którzy nie tylko podziwiali prezentowane układy, ale też kibicowali swoim faworytkom. Występy oceniało profesjonalne jury, w którym zasiadały utytułowane gimnastyczki oraz cheerleaderki.

Zawodniczki prezentowały bardzo wysoki poziom, a przygotowane przez nie układy były bardzo zaawansowane – mówi Jolanta Król, dyrektor MOSiR Rumia.  

Głównym organizatorem tej sportowej imprezy była szkółka „Gym & Fun Joanna Wilk”.

I Festiwal Gimnastyczno-Taneczny o Puchar Burmistrza Rumi już za nami. Gratulujemy występów wszystkim dziewczynkom i jesteśmy bardzo dumne z naszych podopiecznych. Dziękujemy bardzo za wsparcie rodziców, dziękujemy naszym partnerom oraz sponsorom, a także licznej widowni, która mamy nadzieję zachwyciła się występami wszystkich wykonawców – czytamy na facebookowym profilu szkółki.


Wydarzenie odbyło się pod patronatem dyrektora MOSiR-u Jolanty Król, burmistrza Rumi Michała Pasiecznego oraz wejherowskiego starosty Gabrieli Lisius. Kolejna edycja już za rok.

Link do zdjęć autorstwa Doroty Korbut (MOSiR) oraz albumu autorstwa fotografki Ani Górskiej.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Portalu MiastoRumia.pl