Dzisiaj jest: 24.10.2021, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Reklama:

Festiwal światła kolejną atrakcją Lipca w Rumi

Dodano: 2 lata temu Czytane: 980 Autor:

Odsłaniamy kolejną atrakcję tegorocznego Lipca w Rumi! Za sprawą festiwalu światła, park przy Miejskim Domu Kultury zmieni się nie do poznania.

Festiwal światła kolejną atrakcją Lipca w Rumi

Odsłaniamy kolejną atrakcję tegorocznego Lipca w Rumi! Za sprawą festiwalu światła, park przy Miejskim Domu Kultury zmieni się nie do poznania. Podświetlone zostaną między innymi liczne drzewa oraz Dworek pod Lipami. Zwieńczeniem wizualnych atrakcji będzie teatr ognia oraz dwa kilkunastominutowe pokazy laserowe. Nie zabraknie też pirotechniki.
 

Festiwal rozpocznie się w sobotę 20 lipca o godzinie 22:00 i potrwa do północy. Przez cały ten czas dostępna będzie strefa gastronomiczna. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
 

Przypominamy, że tegoroczny cykl letnich wydarzeń w Rumi rozpocznie się niezwykłym koncertem. Na scenie pojawi się wówczas Beata Kozidrak z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej pod batutą dyrygenta Przemysława Pasternaka. W pierwszej części występu wybrzmią hity znane z kultowych produkcji filmowych oraz największe przeboje muzyki rozrywkowej. Natomiast w drugiej części koncertu gwiazda wieczoru, wspólnie z orkiestrą, wykona najbardziej znane utwory. Więcej na ten temat pisaliśmy pod tym linkiem.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! Od 1 listopada 2021 roku nastąpi zmiana rachunków bankowych Urzędu Miasta Rumi i zamknięcie kasy.