Dzisiaj jest: 24.9.2021, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Rozpoczęły się Badania Klimatu Rowerowego 2020

Dodano: rok temu Czytane: 362 Autor:

Mieszkańcy Rumi mogą wziąć udział w Badaniu Klimatu Rowerowego 2020.

Rozpoczęły się Badania Klimatu Rowerowego 2020

Mieszkańcy Rumi mogą wziąć udział w Badaniu Klimatu Rowerowego 2020. Aby wypełnić ankietę, wystarczy przejść do formularza zamieszczonego na stronie internetowej rowerowyklimat.pl.

Na czym polega badanie?

Badania Klimatu Rowerowego są próbą zebrania opinii o jakości warunków korzystania z roweru w Polsce.

Wyniki testu umożliwią stworzenie wielowymiarowego obrazu sytuacji osób korzystających z rowerów w poszczególnych miastach i gminach, dając możliwość wsparcia argumentów na rzecz poprawy warunków jazdy rowerem i jakości przestrzeni publicznych.

Badanie jest realizowane w porozumieniu z organizacjami rowerowymi Europy, zrzeszonymi w Europejskiej Federacji Cyklistów (ECF).

Szczegółowe informacje dotyczące Badania Klimatu Rowerowego dostępne są na stronie internetowej rowerowyklimat.pl.

Bezpieczna Rumia nr 41 - Budżet Obywatelski - Zagłosuj za Twoim Bezpieczeństwem !