Dzisiaj jest: 21.9.2021, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Reklama:

Weź udział w konkursie „Praca w czasach PRL-u”

Dodano: rok temu Czytane: 366 Autor:

Masz w swoich albumach zdjęcia sprzed 30 lat? Są wśród nich odbitki pokazujące Twoją pracę w Polsce Ludowej?

Weź udział w konkursie „Praca w czasach PRL-u”

Masz w swoich albumach zdjęcia sprzed 30 lat? Są wśród nich odbitki pokazujące Twoją pracę w Polsce Ludowej? Nie zwlekaj i weź udział w konkursie na fotografię z tamtych lat! Dla najlepszych przewidziane są ciekawe nagrody.
 

Portal Aplikuj.pl organizuje konkurs na najlepsze zdjęcia przedstawiające pracę w czasach PRL-u: Mogą wziąć w nim udział mieszkańcy województw zachodniopomorskiego i pomorskiego, którzy ukończyli 50. rok życia. Celem projektu jest stworzenie galerii będącej zbiorem najciekawszych zajęć z tego charakterystycznego okresu w polskiej historii.
 

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie drogą internetową maksymalnie 3 obrazów (cyfrowych zdjęć lub skanów) oraz uzupełnienia formularza zgłoszeniowego. Taka forma gwarantuje bezpieczeństwo organizatorów oraz uczestników. Cały proces można przejść, nie wychodząc z domu. Zapisy można składać samodzielnie, choć nic nie stoi też na przeszkodzie, by wypełnić formularz w imieniu seniora, po uprzednim udzieleniu przez niego zgody.
 

Aplikuj.pl czeka na zdjęcia do 12 stycznia 2021 roku. Po tym terminie wyłonieni zostaną laureaci, którzy mogą liczyć na ciekawe nagrody w postaci sprzętu elektronicznego, wycieczek (fregata.pl), kursów (strefakursow.pl), książek oraz gadżetów. Więcej informacji o konkursie można znaleźć tutaj.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Dodaj Bezpłatne Ogłoszenia w Portalu MiastoRumia.pl