Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Reklama:

Władze Rumi dziękowały pracownikom socjalnym

Dodano: rok temu Czytane: 314 Autor:

Wiceburmistrz Rumi Piotr Wittbrodt odwiedził pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej ...

Władze Rumi dziękowały pracownikom socjalnym

Wiceburmistrz Rumi Piotr Wittbrodt odwiedził pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Centrum Integracji Społecznej, by podziękować za ich zaangażowanie i empatię. Okazją do wizyty był przypadający 21 listopada Dzień Pracownika Socjalnego.
 

Z powodu pandemii koronawirusa tegoroczne obchody miały symboliczny charakter. Podczas oficjalnej wizyty pracownicy socjalni otrzymali z rąk wiceburmistrza kwiaty i drobne upominki. Przedstawiciel władz miasta złożył im także osobiste życzenia.

Zaryzykuję stwierdzenie, że pomoc społeczna jest najtrudniejszym polem działania. To niezwykle wymagająca i stresująca praca, dlatego składam najszczersze wyrazy uznania za waszą gotowość do ciągłych poświęceń, nawet w najtrudniejszych okolicznościach – mówił Piotr Wittbrodt, wiceburmistrz Rumi. – Na co dzień oddajecie się służbowym zadaniom z ogromnym zaangażowaniem i empatią, niosąc pomoc potrzebującym, niejednokrotnie wywołując uśmiech na ich twarzach. Chciałbym, aby z okazji waszego święta, również wam – osobom wykonującym ten zawód – nie zabrakło powodów do radości. Życzę wam również wszelkiej pomyślności, aby każdy dzień przynosił satysfakcję i motywację do kolejnych działań. Niech największym podziękowaniem za wasz codzienny wysiłek będzie społeczny szacunek – podsumował.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Portalu MiastoRumia.pl