Dzisiaj jest: 24.9.2021, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Reklama:

Kryminalni zatrzymali 37-latka – który miał prawie 1,5 kg amfetaminy i 800 gramów marihuany, a narkotyki schował w lodówce

Dodano: miesiąc temu Czytane: 171 Autor:

Kryminalni z Komisariatu Policji w Rumi zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który posiadał znaczną ilość narkotyków.

Kryminalni zatrzymali 37-latka – który miał prawie 1,5 kg amfetaminy i 800 gramów marihuany, a narkotyki schował w lodówce

Kryminalni z Komisariatu Policji w Rumi zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który posiadał znaczną ilość narkotyków. W mieszkaniu zatrzymanego, w kuchni policjanci znaleźli substancje zabronione. Mężczyzna został aresztowany, za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.
 

W poniedziałek po południu policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Rumi zatrzymali 37-latka. Podczas przeszukania mieszkania część narkotyków policjanci znaleźli w lodówce, a pozostałe były schowane w szafce kuchennej. Łącznie mundurowi zabezpieczyli amfetaminę o wadze prawie 1,5 kg i marihuanę o wadze prawie 800 gramów. Narkotyki zostały przez policjantów zabezpieczone do sprawy i badań przez biegłego specjalistę.
 

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, został przesłuchany oraz usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków.
 

Wczoraj mężczyzna został aresztowany. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: www.wejherowo.policja.gov.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Bezpieczna Rumia nr 41 - Budżet Obywatelski - Zagłosuj za Twoim Bezpieczeństwem !