Dzisiaj jest: 24.10.2021, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Reklama:

Warsztaty pod hasłem #odkorkujMYHEL

Dodano: miesiąc temu Czytane: 121 Autor:

W środę 6 października w Jastarni OMGGS organizuje warsztaty pod hasłem #odkorkujMYHEL.

Warsztaty pod hasłem #odkorkujMYHEL

W środę 6 października w Jastarni OMGGS organizuje warsztaty pod hasłem #odkorkujMYHEL. Wnioski ze spotkania zostaną ujęte w Planie Mobilności dla Półwyspu Helskiego. Wydarzenie skierowane jest do mieszkańców, samorządowców, planistów, ekspertów, przedstawicieli organizacji turystycznych i biznesu.


Kiedy?

Warsztaty odbędą się w środę 6 października w Jastarni (Aula Szkoły Podstawowej im. Józefa Wybickiego, ul. Stelmaszczyka 4) w godz. 10:00-13:30. Wspólnie z ekspertami, poruszymy kwestie transportu drogowego, wodnego, kolejowego oraz zrównoważonej mobilności.


Dla kogo?

Warsztaty skierowane są do mieszkańców, samorządowców, planistów, ekspertów, przedstawicieli organizacji turystycznych i biznesu.


Po co?

Na podstawie wniosków wypracowanych podczas warsztatów powstanie dokument, który wskaże najlepsze rozwiązania komunikacyjne dla Półwyspu Helskiego, a w przyszłości pomoże sięgnąć po środki unijne.


Jak się zapisać?

Na warsztaty obowiązują zapisy. Wystarczy kliknąć w link i wpisać swoje dane.
 

Więcej na temat Planu Mobilności dla Półwyspu Helskiego można przeczytać pod tym linkiem.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! Od 1 listopada 2021 roku nastąpi zmiana rachunków bankowych Urzędu Miasta Rumi i zamknięcie kasy.