Dzisiaj jest: 13.12.2019, imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji
Reklama:

Kino letnie w Rumi – Kręcisz mnie

Data wydarzenia: Lokalizacja: Park Starowiejski ul. Starowiejska/Mickiewicza Dodano:
Kino letnie w Rumi – Kręcisz mnie
Plenerowe pokazy zaplanowano na sierpniowe weekendy – filmy będą wyświetlane co tydzień (od 9 sierpnia) w piątki oraz soboty na terenie jednego z dwóch miejskich parków: Starowiejskim lub Żelewskiego. Na miejscu, oprócz plenerowego ekranu, czekać będą również leżaki, koce oraz popcorn – wszystko bezpłatnie. Uwaga – w przypadku intensywnych opadów deszczu seans może zostać przeniesiony do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. 
Kręcisz mnie (31.08.2019), godz. 20:45, park Starowiejski – niepoprawny podrywacz postanawia uwieść atrakcyjną kobietę, udając niepełnosprawnego. Gdy poznaje jej siostrę, która również porusza się na wózku, musi kontynuować maskaradę. Film przeznaczony dla widzów od lat 15. (komedia romantyczna)
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
www.HurtowniaAnimatora.pl - - - Przygotuj się na Boże Narodzenie z Hurtownią Animatora ! Prezenty, Dekoracje Swiąteczne, Stroje Mikołaja i dużo... dużo... więcej... ! - - - www.HurtowniaAnimatora.pl