Dzisiaj jest: 26.5.2020, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

KORONAWIRUS - Ważne informacje ! SPRAWDŹ !

Reklama:

Jarmark Świąteczny w Rumi 2019

Data wydarzenia: Lokalizacja: Park Starowiejski, ul. Starowiejska/Mickiewicza Dodano:
Jarmark Świąteczny w Rumi 2019

Wydarzenie, które przez ostatnie trzy lata gościło na placu przy skrzyżowaniu ulic Starowiejskiej i Dąbrowskiego, tym razem zostanie zorganizowane na terenie parku Starowiejskiego, przy Miejskim Domu Kultury.
 

Jarmark rozpocznie się w piątek 13 grudnia o godzinie 17:00, a zakończy w niedzielę 15 grudnia o godzinie 20:00. W programie przewidziano między innymi przejazd świętego Mikołaja psim zaprzęgiem, występy w wykonaniu lokalnych artystów, zabawy i animacje dla dzieci, a także projekcję filmu „Kevin sam w domu” na dużym ekranie. Dodatkową atrakcją będą świąteczne iluminacje oraz okolicznościowe ozdoby.
 

Osoby odwiedzające jarmark będą mogły również skorzystać z oferty gastronomicznej oraz zakupić wyjątkowe rękodzieła.
 

Celem jarmarku jest wprowadzenie w mieście świątecznej atmosfery, jak również promocja regionalnych wyrobów, a także przedmiotów użytkowych i ozdobnych o charakterze bożonarodzeniowym.

Wstęp jest wolny!
 

Patronami wydarzenia są: burmistrz Michał Pasieczny i przewodniczący rady miejskiej Ariel Sinicki

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! WAŻNE ! ------->>> KORONAWIRUS – najważniejsze informacje, zalecenia i decyzje podjęte ze względów profilaktycznych przez Burmistrza Rumi