Dzisiaj jest: 6.12.2019, imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Jarmark Świąteczny w Rumi 2019

Data wydarzenia: Lokalizacja: Park Starowiejski, ul. Starowiejska/Mickiewicza Dodano:
Jarmark Świąteczny w Rumi 2019

Wydarzenie, które przez ostatnie trzy lata gościło na placu przy skrzyżowaniu ulic Starowiejskiej i Dąbrowskiego, tym razem zostanie zorganizowane na terenie parku Starowiejskiego, przy Miejskim Domu Kultury.

Jarmark rozpocznie się w piątek 13 grudnia o godzinie 17:00, a zakończy w niedzielę 15 grudnia o godzinie 20:00. W programie przewidziano między innymi przejazd świętego Mikołaja psim zaprzęgiem, występy w wykonaniu lokalnych artystów, zabawy i animacje dla dzieci, a także projekcję filmu „Kevin sam w domu” na dużym ekranie. Dodatkową atrakcją będą świąteczne iluminacje oraz okolicznościowe ozdoby.

Osoby odwiedzające jarmark będą mogły również skorzystać z oferty gastronomicznej oraz zakupić wyjątkowe rękodzieła.

Celem jarmarku jest wprowadzenie w mieście świątecznej atmosfery, jak również promocja regionalnych wyrobów, a także przedmiotów użytkowych i ozdobnych o charakterze bożonarodzeniowym.

Wstęp jest wolny!

Patronami wydarzenia są: burmistrz Michał Pasieczny i przewodniczący rady miejskiej Ariel Sinicki

www.HurtowniaAnimatora.pl - - - Przygotuj się na Boże Narodzenie z Hurtownią Animatora ! Prezenty, Dekoracje Swiąteczne, Stroje Mikołaja i dużo... dużo... więcej... ! - - - www.HurtowniaAnimatora.pl