Dzisiaj jest: 29.11.2021, imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina

Balony z Helem Rumia - tel.: 531 06 96 96

Reklama:

Mieszkańcy Rumi nagrodzeni

Dodano: 2 lata temu Czytane: 370 Autor:

Podczas tegorocznej Gali Kultury Powiatu Wejherowskiego, która odbyła się w piątek (27 września) w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Wejherowie ...

Mieszkańcy Rumi nagrodzeni
Podczas tegorocznej Gali Kultury Powiatu Wejherowskiego, która odbyła się w piątek (27 września) w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Wejherowie, nagrodzone zostały osoby zaangażowane w rozwój i promocję powiatu. Wśród laureatów znaleźli się mieszkańcy Rumi. 

Nagroda Remusa jest przyznawana za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, a także upowszechniania i ochrony kultury. W tym roku została ona przyznana Pani Marzenie Graczyk, która na co dzień kieruje pracami Chóru Kaszubskiego „Rumianie”.   

Natomiast medal „Za zasługi dla Powiatu Wejherowskiego” jest wyrazem uznania za wkład w rozwój i promocję powiatu wejherowskiego. Wspomnianymi medalami, podczas tegorocznej gali zostali uhonorowani Pani Krystyna Wolf i Pan Ludwik Bach. Odznaczenia wręczali rumianom przedstawiciele władz powiatowych: Starosta Wejherowski Gabriela Lisius, wicestarosta Jackiej Thiel oraz przewodniczący rady powiatu Józef Reszke. Gratulacje na ręce laureatów złożył wiceburmistrz Rumi Piotr Wittbrodt.
Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! „Wielkie choinek ubieranie” w Galerii Rumia !