Dzisiaj jest: 24.10.2021, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Reklama:

Akademia Animatora® ponownie zawita w Rumi !

Dodano: 2 lata temu Czytane: 410 Autor:

Już 10 listopada 2019 roku zawita ponownie w Rumi Akademia Animatora® !

Akademia Animatora® ponownie zawita w Rumi !
Już 10 listopada 2019 roku zawita ponownie w Rumi Akademia Animatora® !

Jeśli dawanie uśmiechu najmłodszym jest Ci bliskie, to z całkowitą pewnością znasz już Akademię Animatora.

Akademia Animatora organizuje kursy i szkolenia z zakresu Animacji dziecięcej i kreatywnego rozwoju.Właśnie w Rumi, odbędzie się kolejna edycja kursu Animator Zabaw i Czasu Wolnego Dzieci. Podczas kursu gościć będą Uczestnicy z całego regionu - Gdańska, Gdyni, Sopotu, Rumi, Redy, Wejherowa, Helu, Jastarni, Władysławowa, Elbląga, Słupska, Kartuz, Jastrzębiej Góry, Karwi, Kościerzyny, Chojnic ...
Balonowe zwierzątka, wielkie bańki, malowanie twarzy, tatuaże brokatowe oraz trening kreatywności dzieci - to główne tematy szkolenia organizowanego przez Akademię Animatora w Rumi, 10 listopada. Dodatkowo - pomysły na zabawy plastyczne i ruchowe oraz tajniki i zasady pracy Animatora Dziecięcego.

Dla chętnych - dodatkowy kurs - Animator Czasu Wolnego, który odbędzie się od razu po kursie Animatora Zabaw dla Dzieci.


Kursy w Akademii Animatora ukończyły dziesiątki tysięcy Uczestników w całej Polsce, a także z Anglii, Niemiec, Irlandii, Hiszpanii, Czech, Kanady, czy Nowej Zelandii - odnosząc sukcesy i dając dzieciom uśmiech !
Czy wiesz, że - to właśnie w Rumi odbył się pierwszy kurs Akademii Animatora ? :-)

Mamy być z czego dumni !

Naprzód Rumio ! :-)


Zapisz się TERAZ !

Kurs Animatora Rumia

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! Od 1 listopada 2021 roku nastąpi zmiana rachunków bankowych Urzędu Miasta Rumi i zamknięcie kasy.