Dzisiaj jest: 3.6.2020, imieniny: Anatola, Leszka, Tamary

KORONAWIRUS - Ważne informacje ! SPRAWDŹ !

Akcja charytatywna dla chorego Filipa – pokazy, koncerty i kwesta

Dodano: 6 miesięcy temu Czytane: 331 Autor:

Zachęcamy do udziału w imprezie charytatywnej na rzecz chorego na białaczkę 8-letniego Filipa Gondka, ucznia Szkoły Podstawowej nr 9 w Rumi.

Akcja charytatywna dla chorego Filipa – pokazy, koncerty i kwesta

Akcja rozpocznie się 24 listopada o godz. 16.00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi. Program jest niezwykle bogaty, gdyż sprawa chorego chłopca poruszyła serca ludzi dobrej woli, którzy zdecydowali na różne sposoby wesprzeć to przedsięwzięcie. Na scenie wystąpią:

• iluzjonista Tomasz Jusza, półfinalista programu „Mam talent”,
  • zespół tańca SPIN,
  • gimnastyczki z klubu Gym&Fun,
  • rolkarki figurowe z klubu Spin on Rolls,
  • akrobata Łukasz Roszkowski z podwieszonymi do sufitu szarfami,
  • koledzy i koleżanki Filipka z SP nr 9.

Ponadto w programie: malowanie buziek, pyszne ciasta, kawa i herbata, kiermasz świąteczny, licytacje, loterie oraz zbiórki do puszek.

Impreza została objęta patronatem Michała Pasiecznego, burmistrza Rumi.

UWAGA ! WAŻNE ! ------->>> KORONAWIRUS – najważniejsze informacje, zalecenia i decyzje podjęte ze względów profilaktycznych przez Burmistrza Rumi