Dzisiaj jest: 21.9.2021, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Reklama:

Przedszkolaki ubrały urzędową choinkę

Dodano: 2 lata temu Czytane: 772 Autor:

Z okazji Mikołajek w urzędzie miasta pojawiła się grupa dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Iskierka” w Rumi.

Przedszkolaki ubrały urzędową choinkę

Z okazji Mikołajek w urzędzie miasta pojawiła się grupa dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Iskierka” w Rumi. Maluchy, z pomocą wychowawców oraz przedstawicieli władz miasta, ubierały urzędową choinkę.
 

Już od czterech lat z okazji Mikołajek rumskie przedszkolaki są proszone o przyozdobienie stojącej w urzędzie miasta choinki. Tym razem zadania podjęli się wychowankowie przedszkola „Iskierka”.
 

W przystrajanie świątecznego drzewka zaangażowali się nie tylko najmłodsi, którzy własnoręcznie przygotowali ozdoby, ale i dorośli: wychowawcy oraz pracownicy urzędu z wiceburmistrzem Piotrem Wittbrodtem i przewodniczącym rady miejskiej Arielem Sinickim na czele. Nie zabrakło kolęd oraz innych świątecznych akcentów, a na zakończenie najmłodsi otrzymali mikołajkowe upominki.
 

Tradycja wspólnego przystrajania choinki w Urzędzie Miasta Rumi zrodziła się w 2016 roku. Od początku w inicjatywie uczestniczą przedszkolaki, co roku zmienia się tylko jednostka. W poprzednich latach świąteczną atmosferę w magistracie wprowadzały kolejno dzieci ze „Słonecznej Jedynki”, przedszkola „Pod Topolą” oraz „Bajki”.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Dodaj Bezpłatne Ogłoszenia w Portalu MiastoRumia.pl