Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Reklama:

Kolędowali z Grace Gospel Choir w Stacji Kultura

Dodano: 2 lata temu Czytane: 348 Autor:

W piątek 10 stycznia za sprawą Grace Gospel Choir w Stacji Kultura wybrzmiały najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w żywiołowych, gospelowych aranżacjach ...

Kolędowali z Grace Gospel Choir w Stacji Kultura

W piątek 10 stycznia za sprawą Grace Gospel Choir w Stacji Kultura wybrzmiały najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w żywiołowych, gospelowych aranżacjach, które opracowała dyrygentka chóru Anna Baranowska-Bober.
 

Świąteczny koncert Chóru Grace Gospel Choir przyciągnął liczną publiczność, która wypełniła przestrzeń wypożyczalni po brzegi. Niestandardowe i charyzmatyczne wykonania porwały odbiorców do wspólnego, radosnego kolędowania, przywołując magię świąt Bożego Narodzenia.
 

Grace Gospel Choir to ekumeniczny chór gospel, który występuje na trójmiejskich scenach nieprzerwanie od 2004 roku. Tworzą go zakręceni pasjonaci muzyki, czerpiący radość z dźwięków i przesłania muzyki gospel. Chór uczestniczy w licznych koncertach i akcjach charytatywnych, współpracując z wieloma wybitnymi muzykami. W 2016 r. Grace Gospel Choir zdobył dwa Srebrne Dyplomy – na XII Międzynarodowym Festiwalu Mundus Cantat oraz Ogólnopolskim Festiwalu Współczesnej Muzyki Chóralnej Music Everywhere! W grudniu 2017 roku chór zdobył Srebrny Dyplom w świątecznej odsłonie Mundus Cantat oraz III miejsce w całym festiwalu. W 2018 r. również wywalczył Srebrny Dyplom w XIII Międzynarodowym Konkursie Mundus Cantat. Od 2010 roku dyrygentką chóru jest Anna Baranowska-Bober.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Portalu MiastoRumia.pl