Dzisiaj jest: 22.2.2020, imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora

Radni przygotowali paczkę, by pomóc mieszkance

Dodano: 3 tygodnie temu Czytane: 196 Autor:

Radni przygotowali paczkę, by pomóc mieszkance

Co roku przedstawiciele urzędu oraz rady miejskiej biorą udział w inicjatywie, której celem jest pomoc potrzebującym. Tym razem wsparcie otrzymała jedna z mieszkanek – mama samotnie wychowująca dwoje niepełnosprawnych dzieci.

W akcję zaangażowali się radni: Teresa Hebel, Krzysztof Woźniak, Maria Bochniak, Marcin Kaczmarek, Liliana Bareła-Palczewska, Florian Mosa, Lucyna Miotk oraz przewodniczący rady miejskiej Ariel Sinicki, a także burmistrz Michał Pasieczny i wiceburmistrz Piotr Wittbrodt.

Dzięki zebranym środkom finansowym udało się zakupić m.in. specjalne okulary korekcyjne oraz artykuły gospodarstwa domowego, które asystent rodziny z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej wskazał jako najbardziej potrzebne.

UWAGA ! - Ostrzegamy przed oszustami działającymi metodą tzw. na policjanta. Apelujemy aby nie przekazywać pieniędzy obcym osobom i dzwonić pod numer 112 !