Dzisiaj jest: 11.5.2021, imieniny: Igi, Mamerta, Miry

Reklama:

Radni przygotowali paczkę, by pomóc mieszkance

Dodano: rok temu Czytane: 346 Autor:

Co roku przedstawiciele urzędu oraz rady miejskiej biorą udział w inicjatywie, której celem jest pomoc potrzebującym.

Radni przygotowali paczkę, by pomóc mieszkance

Co roku przedstawiciele urzędu oraz rady miejskiej biorą udział w inicjatywie, której celem jest pomoc potrzebującym. Tym razem wsparcie otrzymała jedna z mieszkanek – mama samotnie wychowująca dwoje niepełnosprawnych dzieci.
 

W akcję zaangażowali się radni: Teresa Hebel, Krzysztof Woźniak, Maria Bochniak, Marcin Kaczmarek, Liliana Bareła-Palczewska, Florian Mosa, Lucyna Miotk oraz przewodniczący rady miejskiej Ariel Sinicki, a także burmistrz Michał Pasieczny i wiceburmistrz Piotr Wittbrodt.
 

Dzięki zebranym środkom finansowym udało się zakupić m.in. specjalne okulary korekcyjne oraz artykuły gospodarstwa domowego, które asystent rodziny z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej wskazał jako najbardziej potrzebne.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Uwaga! Wizyta w urzędzie możliwa jest wyłącznie po wcześniejszym jej umówieniu. Rejestracja odbywa się internetowo bądź telefonicznie.