Dzisiaj jest: 28.10.2021, imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty

Reklama:

Niewidzialni Bohaterowie

Dodano: 2 lata temu Czytane: 1193 Autor:
Redakcja poleca!

W tych trudnych dniach, kiedy zaleca się pozostanie w domach, nie wszystkim jest to dane. To dzięki naszym "niewidzialnym bohaterom" wszystko funkcjonuje. Doceńmy Ich pracę ...

Niewidzialni Bohaterowie
W tych trudnych dniach, kiedy zaleca się pozostanie w domach, nie wszystkim jest to dane. To dzięki naszym "niewidzialnym bohaterom" wszystko funkcjonuje. Doceńmy Ich pracę.

W imieniu mieszkańców pragniemy podziękować Pracownikom SM Janowo, którzy pomimo obecnej, trudnej dla nas wszystkim sytuacji, pracują i dbają o nasze dobro i bezpieczeństwo. O to, aby kiedy część osób z nas pozostaje w domach, wszystko mogło funkcjonować i aby mogło być bezpiecznie.
 
W normalnej rzeczywistości pracownicy SM Janowo są "niewidzialni". Panowie i Panie z działów Remontowego, Technicznego, Elektrycznego, Porządkowego... Na co dzień nie widzimy ich ciężkiej pracy. Wydaje nam się, że to wszystko „robi się” samo. Ale tak nie jest. Oni nadal codziennie stawiają się na swoich stanowiskach pracy i dbają o nasz komfort i bezpieczeństwo.

Codziennie narażają się na możliwość zarażenia koronawirusem, a mimo wszystko dalej wykonują swoje obowiązki. To nasi cisi bohaterowie. Mamy działające włączniki światła, świecące żarówki, posprzątane i zdezynfekowane klatki, drożne rury i wszystko co składa się na infrastrukturę spółdzielni.

Mądre zarządzanie tak dużym "organizmem" jak Spółdzielnia, która ma tysiące mieszkań, dziesiątki tysięcy mieszkańców i która tak dynamicznie się rozrasta, jest zasługą Prezesa Spółdzielni SM Janowo - którym od wielu lat jest Pan Józef Chmielewski.

Wszyscy Pracownicy Spółdzielni SM Janowo Rumia pracują również po to, aby kiedy cała sytuacja z koronawirusem się zakończy, abyśmy my, mieszkańcy, mogli żyć normalnie.
 

Z całą pewnością należą im się wielkie podziękowania od nas wszystkich za trud i poświęcenie w tak trudnym czasie!

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! Wszystkich Świętych 2021 – zmiany w organizacji ruchu w Rumi