Dzisiaj jest: 25.10.2020, imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora

KORONAWIRUS - Ważne informacje ! SPRAWDŹ !

Reklama:

Zawieszenie działalności przez firmę Parlas

Dodano: 7 miesięcy temu Czytane: 461 Autor:

Firma Parlas zawiesiła swoją działalności i odstąpiła w trybie natychmiastowym od wykonywania swoich dotychczasowych obowiązków na rzecz SM Janowo.

Zawieszenie działalności przez firmę Parlas
Firma Parlas zawiesiła swoją działalności i odstąpiła w trybie natychmiastowym od wykonywania swoich dotychczasowych obowiązków na rzecz SM Janowo.
 

W dniu 16 marca (poniedziałek) firma Parlas, która świadczyła od wielu lat dla Spółdzielni usługę sprzątania budynków i terenów osiedla złożyła pismo, w którym poinformowała Spółdzielnię o zawieszeniu swojej działalności i odstąpiła w trybie natychmiastowym od wykonywania swoich dotychczasowych obowiązków.
 

W tym trudnym czasie, z dnia na dzień, Spółdzielnia została postawiona przed olbrzymim problemem, jakim jest zapewnienie czystości na terenie całego osiedla.
 

Spółdzielni udało się w trybie awaryjnym pozyskać firmę, która rozpoczęła pracę w dniu dzisiejszym, tj. 17 marca, i to jej pracownicy będą raz w tygodniu myć klatki schodowe przy użyciu dodatkowych, specjalnych środków odkażających , sprzątać pergole śmietnikowe i tereny zewnętrzne. Natomiast pracownicy Spółdzielni codziennie będą dezynfekować środkiem odkażającym klamki od drzwi wejściowych na klatki schodowe, panele domofonowe i od wind, itp.
 

Zapewniamy, że dla Spółdzielni priorytetem jest zapewnienie mieszkańcom usług na najwyższym poziomie i mimo przejściowych trudności będziemy starać się zapewnić odpowiednie utrzymanie czystości.

Źródło: https://smj-rumia.pl/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Cała Polska w CZERWONEJ STREFIE od 24.10.2020 ! Sprawdź nowe zasady bezpieczeństwa ...