Dzisiaj jest: 6.8.2020, imieniny: Jakuba, Sławy, Wincentego

KORONAWIRUS - Ważne informacje ! SPRAWDŹ !

Zawieszenie działalności przez firmę Parlas

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 356 Autor:

Firma Parlas zawiesiła swoją działalności i odstąpiła w trybie natychmiastowym od wykonywania swoich dotychczasowych obowiązków na rzecz SM Janowo.

Zawieszenie działalności przez firmę Parlas

W dniu 16 marca (poniedziałek) firma Parlas, która świadczyła od wielu lat dla Spółdzielni usługę sprzątania budynków i terenów osiedla złożyła pismo, w którym poinformowała Spółdzielnię o zawieszeniu swojej działalności i odstąpiła w trybie natychmiastowym od wykonywania swoich dotychczasowych obowiązków.

W tym trudnym czasie, z dnia na dzień, Spółdzielnia została postawiona przed olbrzymim problemem, jakim jest zapewnienie czystości na terenie całego osiedla.

Spółdzielni udało się w trybie awaryjnym pozyskać firmę, która rozpoczęła pracę w dniu dzisiejszym, tj. 17 marca, i to jej pracownicy będą raz w tygodniu myć klatki schodowe przy użyciu dodatkowych, specjalnych środków odkażających , sprzątać pergole śmietnikowe i tereny zewnętrzne. Natomiast pracownicy Spółdzielni codziennie będą dezynfekować środkiem odkażającym klamki od drzwi wejściowych na klatki schodowe, panele domofonowe i od wind, itp.

Zapewniamy, że dla Spółdzielni priorytetem jest zapewnienie mieszkańcom usług na najwyższym poziomie i mimo przejściowych trudności będziemy starać się zapewnić odpowiednie utrzymanie czystości.

Źródło: https://smj-rumia.pl/
Dodaj DARMOWE ogłoszenie w MiastoRumia.pl