Dzisiaj jest: 6.6.2020, imieniny: Laury, Laurentego, Nory

KORONAWIRUS - Ważne informacje ! SPRAWDŹ !

Budowa węzła integracyjnego w Rumi Janowie – zmiany w organizacji ruchu

Dodano: miesiąc temu Czytane: 179 Autor:

W związku z przystąpieniem do kolejnego etapu budowy węzła integracyjnego w Rumi Janowie, w środę (6 maja) na terenie inwestycji zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu.

Budowa węzła integracyjnego w Rumi Janowie – zmiany w organizacji ruchu

Przejazd tylko dla mieszkańców

Tymczasowa organizacja ruchu drogowego będzie polegać na zamknięciu fragmentów ul. Obrońców Westerplatte, Kolejowej, Gdańskiej, Oliwskiej i Łużyckiej. Zamknięte odcinki będą dostępne jedynie dla mieszkańców posesji przylegających do budowy.

Nowa trasa autobusu nr 87

Na około 4 miesiące zmieniona zostanie także trasa linii autobusowej numer 87. Od przystanku 25-lecia Solidarności 03 do przystanku Dokerów 02 autobusy będą kursować ul. Gdańską, Dokerów i Stoczniowców (zamiast ul. Gdańską, Obrońców Westerplatte i Stoczniowców).

• Na ul. Dokerów, przed skrzyżowaniem z ul. Portową (na wysokości posesji nr 20), wyznaczony zostanie przystanek tymczasowy Janowo SKM 90 – zamiast przystanku Janowo SKM 02 przy ul. Obrońców Westerplatte, który zostaje zawieszony.
  • Godziny odjazdów z przystanku tymczasowego Janowo SKM 90 są identyczne jak z przystanku Janowo SKM 02.

Więcej informacji na temat budowy węzła integracyjnego z tunelem w Rumi Janowie można znaleźć w tym artykule.

UWAGA ! WAŻNE ! ------->>> KORONAWIRUS – najważniejsze informacje, zalecenia i decyzje podjęte ze względów profilaktycznych przez Burmistrza Rumi