Dzisiaj jest: 5.12.2021, imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Balony z Helem Rumia - tel.: 531 06 96 96

Budowa węzła integracyjnego w Rumi Janowie – zmiany w organizacji ruchu

Dodano: 2 lata temu Czytane: 628 Autor:

W związku z przystąpieniem do kolejnego etapu budowy węzła integracyjnego w Rumi Janowie, w środę (6 maja) na terenie inwestycji zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu.

Budowa węzła integracyjnego w Rumi Janowie – zmiany w organizacji ruchu

Przejazd tylko dla mieszkańców

Tymczasowa organizacja ruchu drogowego będzie polegać na zamknięciu fragmentów ul. Obrońców Westerplatte, Kolejowej, Gdańskiej, Oliwskiej i Łużyckiej. Zamknięte odcinki będą dostępne jedynie dla mieszkańców posesji przylegających do budowy.

Nowa trasa autobusu nr 87

Na około 4 miesiące zmieniona zostanie także trasa linii autobusowej numer 87. Od przystanku 25-lecia Solidarności 03 do przystanku Dokerów 02 autobusy będą kursować ul. Gdańską, Dokerów i Stoczniowców (zamiast ul. Gdańską, Obrońców Westerplatte i Stoczniowców).

• Na ul. Dokerów, przed skrzyżowaniem z ul. Portową (na wysokości posesji nr 20), wyznaczony zostanie przystanek tymczasowy Janowo SKM 90 – zamiast przystanku Janowo SKM 02 przy ul. Obrońców Westerplatte, który zostaje zawieszony.
  • Godziny odjazdów z przystanku tymczasowego Janowo SKM 90 są identyczne jak z przystanku Janowo SKM 02.

Więcej informacji na temat budowy węzła integracyjnego z tunelem w Rumi Janowie można znaleźć w tym artykule.

UWAGA ! „Wielkie choinek ubieranie” w Galerii Rumia !