Dzisiaj jest: 21.9.2021, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Dziewczęta „dziewiątki” najlepsze w czwórboju lekkoatletycznym

Dodano: 2 lata temu Czytane: 501 Autor:

Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Rumi zajęła pierwsze miejsce w Miejskich Igrzyskach Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym.

Dziewczęta „dziewiątki” najlepsze w czwórboju lekkoatletycznym

Zawody rozegrano 15 maja na obiektach ZSO w Rumi, składały sie one z biegu na 60 metrów, skoku w dal, rzutu piłeczka palantową i biegu na 600 metrów. Miejskie igrzyska były eliminacjami do zawodów powiatowych, które odbędą sie pod koniec maja w Redzie.

Skład drużyny:

• Magdalena Maj,
  • Anna Socik,
  • Antonina Dumańska,
  • Julia Damaszke,
  • Magdalena Piatek,
  • Lilla Sałek.

Opiekunowie:

• Katarzyna Świątek-Troscianko,
  • Joanna Głąb

Tekst oraz zdjęcia: Katarzyna Świątek-Troscianko, nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej numer 9 w Rumi.

Dodaj Bezpłatne Ogłoszenia w Portalu MiastoRumia.pl