Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Reklama:

Teatr w twoim monitorze – kolejna premiera

Dodano: rok temu Czytane: 347 Autor:

Zawodowy Teatr MDK Rumia zaprasza w sobotę 18 lipca na kolejną premierę spektaklu w ramach projektu „Teatr w twoim monitorze”.

Teatr w twoim monitorze – kolejna premiera

Zawodowy Teatr MDK Rumia zaprasza w sobotę 18 lipca na kolejną premierę spektaklu w ramach projektu „Teatr w twoim monitorze”. Tym razem w formie online zaprezentowana zostanie sztuka pt. „Dyzio w krainie wyobraźni”.
 

Spektakl opowiada o losach chłopca, który nie ma przyjaciół i nauka w szkole sprawia mu wiele trudności. To wszystko powoduje, że nie lubi chodzić do szkoły, zaś emocje, z jakimi przyszło mu się mierzyć, biorą górę. Na szczęście spotyka niezwykłe istoty, które pomagają mu zrozumieć, że jego zachowanie nie jest przyjazne i być może dlatego nikt nie chce się z nim przyjaźnić. Udowadniają mu również, że nauka jest fajna, jeśli znajdzie się sposób na to, jak się uczyć oraz, że praca z wyobraźnią pomaga we wszystkich problemach. Z nowymi przyjaciółmi Dyzio śpiewa piosenki i poznaje świat.

  • Obsada i twórcy spektaklu: Ola Lis, Piotr Lewicki i Agnieszka Skawińska
  • Scenariusz i muzyka: Agata Oriana Kwahs
  • Scenografia i kostiumy: Maria Szachnowska, Paweł Lewandowski i Beata Went
  • Charakteryzacja: Berenika Pałkowska
  • Realizacja: RAT FILM
  • Koordynacja, tłumaczenie na j. angielski: Agnieszka Zawadzińska
  • Tłumaczenie na j. migowy: Anna Borycka

Premiera online odbędzie się 18 lipca (sobota) o godz. 18.00 na kanale YouTube Miejskiego Domu Kultury w Rumi oraz na facebookowym profilu jednostki.
 

Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Portalu MiastoRumia.pl