Dzisiaj jest: 24.10.2021, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Reklama:

„Rumia biega” po raz drugi

Dodano: 2 lata temu Czytane: 303 Autor:

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja sportowej imprezy pod hasłem „Rumia biega”, skierowanej do osób w każdym wieku. Na uczestników czekają nagrody rzeczowe.

„Rumia biega” po raz drugi

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja sportowej imprezy pod hasłem „Rumia biega”, skierowanej do osób w każdym wieku. Na uczestników czekają nagrody rzeczowe.
 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnego biegania na świeżym powietrzu – 25 maja, w godzinach od 10.00 do 11.30, na boisku bocznym obok stadionu miejskiego oraz na ciągu pieszym wzdłuż Zagórskiej Strugi.

Każdy, kto ukończy bieg, może liczyć na atrakcyjne nagrody rzeczowe, w tym okolicznościowe koszulki sportowe. Losowanie odbędzie się po biegu, na boisku bocznym.

Poprzednia, pierwsza w tym roku edycja tej sportowej imprezy, odbyła się 18 maja i cieszyła się sporą frekwencją. We wspólnym bieganiu wzięło udział ponad 140 zawodników.

Ten bieg ma wieloletnią tradycję, wcześniej jednak odbywał się pod hasłem „Polska biega” – mówi Jolanta Król, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi. – Wydarzenie jest skierowane właściwie do każdego, gdyż tu nie liczy się rywalizacja, ale przyjemność z biegania – dodaje.

Szczegółowy program wydarzenia:

  • 10:00 – zbiórka uczestników przy stadionie miejskim (boisko boczne)
  • 10:10 – zapoznanie z trasą biegu
  • 10:20 – rozgrzewka
  • 10:30-11:00 – 30-minutowa aktywność ruchowa na 400-metrowej pętli (bieg lub marsz)
  • 11:00-11:10 – odpoczynek
  • 11:10-11:20 – poczęstunek
  • 11:20-11:30 – losowanie nagród
Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! Od 1 listopada 2021 roku nastąpi zmiana rachunków bankowych Urzędu Miasta Rumi i zamknięcie kasy.