Dzisiaj jest: 5.12.2021, imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Balony z Helem Rumia - tel.: 531 06 96 96

Reklama:

Syn pokonał anemię aplastyczną, teraz ojciec walczy z czerniakiem

Dodano: rok temu Czytane: 349 Autor:

Na początku 2019 roku Rumia szukała genetycznego bliźniaka dla wówczas 24-letniego Damiana Bojara, mieszkańca mierzącego się z anemią aplastyczną.

Syn pokonał anemię aplastyczną, teraz ojciec walczy z czerniakiem

Na początku 2019 roku Rumia szukała genetycznego bliźniaka dla wówczas 24-letniego Damiana Bojara, mieszkańca mierzącego się z anemią aplastyczną. Ostatecznie studentowi udało się wrócić do zdrowia, a teraz podobną walkę toczy jego tata – cierpiący na czerniaka Tomasz Bojar. Aby zebrać środki finansowe na jego leczenie, bliscy 47-latka postanowili zorganizować charytatywny koncert rockowy.
 

Główną atrakcją sobotniego wydarzenia (15 sierpnia) będzie koncert charytatywny zespołu The Rolling Stones Tribute. Urozmaiceniem występu będą dmuchane zjeżdżalnie, domowe ciasta, gorące i zimne napoje oraz licytacje licznych przedmiotów oraz usług. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00 na scenie w parku Żelewskiego (ul. Filtrowa 12). Wszelkie zebrane w ramach akcji fundusze zostaną przekazane na subkonto fundacji siepomaga.pl.
 


Więcej informacji o walce z chorobą Tomasza Bojara można znaleźć na facebookowej stronie Tomasz Bojar - czerniak pokonam go.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! „Wielkie choinek ubieranie” w Galerii Rumia !