Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Reklama:

Nietypowe urodziny Stacji Kultura

Dodano: rok temu Czytane: 242 Autor:

Stacja Kultura obchodziła 11 września swoje 6. urodziny.

Nietypowe urodziny Stacji Kultura

Stacja Kultura obchodziła 11 września swoje 6. urodziny. Z racji obostrzeń sanitarnych nie można było zorganizować dużego, corocznego koncertu, do którego są przyzwyczajeni mieszkańcy naszego miasta. W zamian za to biblioteka zaproponowała wysłuchanie koncertu z okien Stacji Kultura.
 

Recital „na dwie strony świata” zagrała saksofonistka Paulina Strzegowska. Artystka grała covery znanych przebojów muzyki rozrywkowej i popularnej oraz zaśpiewała kilka standardów jazzowych. W pierwszej części koncertu dźwięki popłynęły z okna sali konferencyjnej w stronę peronu SKM i ulicy Towarowej, w drugiej – z okna, które wychodzi na przystanki ZKM. Zgromadzona pod oknami publiczność nagrodziła wykonawczynię ogromnymi brawami.
 

Tegoroczne urodziny Stacji Kultura były nietypowe, ale bardzo udane, o czym świadczą komentarze zamieszczone pod tym wpisem.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Portalu MiastoRumia.pl