Dzisiaj jest: 17.9.2021, imieniny: Franciszka, Lamberty, Narcyza

Reklama:

Święto Kolorów powraca do Rumi

Dodano: 2 lata temu Czytane: 1615 Autor:

Na scenie letniej przy Miejskim Domu Kultury w Rumi już po raz drugi odbędzie się Święto Kolorów.

Święto Kolorów powraca do Rumi

Na scenie letniej przy Miejskim Domu Kultury w Rumi już po raz drugi odbędzie się Święto Kolorów. Tym razem wydarzenie, polegające na wzajemnym obrzucaniu się kolorowym proszkiem w rytm muzyki klubowej, zagości w mieście 1 czerwca, w Dzień Dziecka. Wstęp na Holi Festival jest bezpłatny.
 

Tanecznie, radośnie i kolorowo – w ten sposób mieszkańcy Rumi kilka miesięcy temu pożegnali wakacje i powitali nowy rok szkolny. Było to możliwe, dzięki Rumia Holi Festival, czyli wydarzeniu zorganizowanemu na scenie letniej przy MDK-u. Odpowiadający za oprawę muzyczną DJ, serwujące różnorodne potrawy food trucki oraz mieniący się wszystkimi kolorami proszek zapewniły wówczas wszystkim blisko 5-godzinną zabawę. Święto Kolorów na tyle się spodobało, że ponownie gości w Rumi w ramach trasy Pokolorujmy Polskę Tour 2019.
 

Na chętnych będą czekać między innymi oryginalne proszki Holi w dziewięciu kolorach, DJ, kolorowa wata cukrowa, a nawet specjalne wyrzutnie. Wymienione atrakcje są płatne. Festiwal rozpocznie się w sobotę o godzinie 15:00, a zakończy o 20:00.
 

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na facbookowym profilu, w wydarzeniu Holi Festiwal – Święto Kolorów w Rumi oraz na stronie www.holifestival.pl.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Dodaj Bezpłatne Ogłoszenia w Portalu MiastoRumia.pl