Dzisiaj jest: 5.12.2021, imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Balony z Helem Rumia - tel.: 531 06 96 96

Reklama:

Zapraszamy na „Festiwal Dmuchańców” w Rumi

Dodano: 3 lata temu Czytane: 719 Autor:

Zapraszamy serdecznie całe rodziny – od dzieci, przez młodzież i dorosłych, aż po seniorów – na „Festiwal Dmuchańców” w Rumi.

Zapraszamy na „Festiwal Dmuchańców” w Rumi

Zapraszamy serdecznie całe rodziny – od dzieci, przez młodzież i dorosłych, aż po seniorów – na „Festiwal Dmuchańców” w Rumi. Wydarzenie, organizowane w ramach obchodów Dnia Dziecka, odbędzie się w niedzielę (2 czerwca) w godzinach od 13:30 do 18:00 na boisku wielofunkcyjnym przy ulicy Bukowej. Patronat nad wydarzeniem objął Rugby Club Arka Rumia oraz burmistrz Michał Pasieczny.
 

Wśród czekających na mieszkańców atrakcji pojawi się kilkanaście dmuchanych zjeżdżalni, z których najmłodsi będą mogli skorzystać po wykonaniu konkurencji sportowych. Przepustką do darmowej strefy będą opaski wręczane dzieciom po zrealizowaniu dostosowanych do ich wieku zadań.
 

Ponadto dostępna będzie strefa bezpłatnych atrakcji przeznaczona do osób, które głosując, przyczynią się do powstania Podwórka Talentów Nivea w Rumi. Pojawią się także stanowiska gastronomiczne, gdzie będzie można zakupić m.in. watę cukrową oraz popcorn.
 

Organizatorami wydarzenia są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi, Rugby Club Arka Rumi oraz Urząd Miasta Rumi. Wstęp na wydarzenie jest wolny.


Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
UWAGA ! „Wielkie choinek ubieranie” w Galerii Rumia !