Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Uczeń Szkoły Podstawowej numer 7 w Rumi chory na koronawirusa

Dodano: rok temu Czytane: 198 Autor:

Uczeń Szkoły Podstawowej numer 7 w Rumi chory na koronawirusa

W Szkole Podstawowej nr 7 im. Karola Wojtyły w Rumi u jednego z uczniów potwierdzono zakażenie COVID-19. Decyzją sanepidu cała klasa oraz nauczyciele w niej uczący zostali skierowani na kwarantannę, a nauczanie będzie realizowane zdalnie. Mimo utrudnień szkoła funkcjonuje normalnie – lekcje dla pozostałych uczniów realizowane są w trybie stacjonarnym. Dyrekcja szkoły postępuje zgodnie z obowiązującymi przepisami i wytycznymi, pozostając w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Wejherowie.

Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Portalu MiastoRumia.pl