Dzisiaj jest: 24.9.2021, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Reklama:

Projekt „Małe Miasto” zagości w Rumi

Dodano: 2 lata temu Czytane: 613 Autor:

„Małe Miasto” jest symulacją dorosłego życia – poprzez pracę, zarabianie, oszczędzanie i wydawanie pieniędzy.

Projekt „Małe Miasto” zagości w Rumi

„Małe Miasto” jest symulacją dorosłego życia – poprzez pracę, zarabianie, oszczędzanie i wydawanie pieniędzy. Dzieci poprzez zabawę mają możliwość uczestniczenia przez 5 dni w warsztatach edukacyjnych. Program zostanie przeprowadzony w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 w Rumi i potrwa od 10 do 14 czerwca.
 

Kluczowym działaniem Projektu „Małe Miasto Rumia 2019” jest symulacja dorosłego życia przez uczestników, którzyuczą się pracować, zarabiać, oszczędzać i wydawać pieniądze. Uczestnicy mają możliwość uczestniczenia przez 5 dni w warsztatach edukacyjnych u przedsiębiorców reprezentujących różne branże. Warsztaty zorganizowane są na stanowiskach, które są jednocześnie miejscem nauki praktycznej uczestników.
 

Celem Projektu jest podniesienie poziomu wiedzy u dzieci na temat obrotu i wartości pieniądza, sposobów oszczędzania pieniędzy, a także pogłębiania wiedzy na temat mechanizmów funkcjonowania gospodarki (praca, wynagrodzenie, podatki). Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja "Dom mojego Brata".


Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Bezpieczna Rumia nr 41 - Budżet Obywatelski - Zagłosuj za Twoim Bezpieczeństwem !