Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Reklama:

Biblioteczny poradnik dla początkujących pisarek i pisarzy

Dodano: rok temu Czytane: 324 Autor:

Co zrobić, żeby stać się pisarzem? W rumskiej Stacji Kultura poznasz tajniki warsztatu pisarskiego i dowiesz się, jak pracować nad tekstem, aby osiągnąć sukces.

Biblioteczny poradnik dla początkujących pisarek i pisarzy

Co zrobić, żeby stać się pisarzem? W rumskiej Stacji Kultura poznasz tajniki warsztatu pisarskiego i dowiesz się, jak pracować nad tekstem, aby osiągnąć sukces. Właśnie wystartował Biblioteczny poradnik dla początkujących pisarek i pisarzy w formule online.
 

W listopadzie Stacja Kultura udostępnia na swoim profilu facebookowym Biblioteczny poradnik literacki dla początkujących pisarzy i pisarek. W ramach cyklu zaplanowanych zostało 6 tematów, które udostępniane są w listopadowe czwartki i wtorki. To kolejne już warsztaty literackie z sukcesem realizowane w rumskiej bibliotece. Ze względów epidemiologicznych cykl przeniesiony został do sieci, dzięki czemu przyszłe pisarki oraz pisarze mogą się kształcić w domowym zaciszu.
 

Prowadząca – doświadczona redaktorka i autorka – Elżbieta Żukowska odkrywa tajniki warsztatu, ułatwiając tym samym tworzenie i ulepszanie własnych historii. Każda prelekcja kończy się twórczym ćwiczeniem pisarskim. W efekcie uczestnicy spotkań dowiedzą się, w jaki sposób uporządkować myśli, wykorzystać wyobraźnię i język. Nauczą się, jak skonstruować bohatera, stworzyć fantastyczny świat i zbudować wciągającą fabułę.

Źródło: Rumia.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.
Zamieść Bezpłatne Ogłoszenie w Portalu MiastoRumia.pl